Nieuwsbericht

Indische Pasar op De Bazaar in Beverwijk.

Beste sponsorouders, donateurs, familie en kennissen,

Aanstaande zaterdag en zondag (26 en 27 maart) zal Vereniging Smaragd aanwezig zijn op de Indische Pasar op De Bazaar in Beverwijk.

Vereniging Smaragd staat op deze gezellige Pasar met een informatiestand ten bate van het Kindertehuis Kasih Karunia. We hebben leuke “Indonesische” spullen te koop, zoals batiks, boeken, servies, souvenirs, sieraden. Noem maar op. De volledige opbrengst gaat naar ons kindertehuis
 
Houd je van de culturele variëteit van Indonesië, ben je gewoon dol op Indisch eten of hou je van gezellige muziek? In alle gevallen ben je van harte welkom om je weer eens onder te dompelen in die exotische sferen.
 
Locatie: De Bazaar op Beverwijk, HAL 2
Toegang: Gratis
 
Meer informatie? Bezoek deze website:
https://www.debazaar.nl/themamarkt-pasar/
Share This

Delen

Deel dit nieuwsbericht!