Nieuwsbericht

Zorgverleners Kasih Karunia ontvangen een gift

De verzorgers van kindertehuis Kasih Karunia ontvangen elk jaar een gift!

Het is geweldig om hen de erkenning en waardering te geven voor de belangrijke rol die zij spelen in het leven van de kinderen die in het tehuis verblijven.
De zorgverleners dragen bij aan het welzijn en de ontwikkeling van de kinderen, en hun werk kan vaak veeleisend en uitdagend zijn. Het geven van een geschenk is een manier om te laten zien dat hun inzet en toewijding worden gewaardeerd en erkend.

Het is goed om te weten dat er mensen zijn die zich bekommeren om degenen die voor anderen zorgen.
Wij hopen deze traditie van het geven van een gift aan de verzorgers van het kindertehuis nog lang zal voortduren en dat het een bron van inspiratie en bemoediging zal zijn voor hen die dagelijks zorgen voor de kinderen.

 

 

Share This

Delen

Deel dit nieuwsbericht!